Kompleksowe zakupy w Action na każdą kieszeń

Mieszkańcy Tychów i okolic mogą liczyć na robienie zakupów i korzystanie z licznych usług w nowoczesnym obiekcie MERCADO, czyli kompleksowym parku handlowym. Możliwe jest nie tylko zrobienie zakupów w popularnym dyskoncie ACTION, ale też umycie auta i zatankowanie go, zjedzenie smacznego posiłku w restauracji czy nawet zorganizowanie imprezy. Opcji do wyboru jest naprawdę wiele, dlatego warto odwiedzić to miejsce i przekonać się osobiście, co ma do zaoferowania MERCADO Park w Tychach.

Zakupy w Action Tychy szybkie, wygodne i tanie

Wiele osób boryka się z brakiem czasu, trudno wygospodarować go na załatwienie wszystkich spraw dnia codziennego i jeszcze na sprawienie sobie przyjemności, jedząc smaczny posiłek na mieście czy korzystając z usług fryzjera lub kosmetyczki. Na szczęście są parki handlowe, czyli centra skupiające wiele obiektów usługowych w jednym miejscu. Jest to ogromna oszczędność czasu i pieniędzy. W MERCADO Park znajdującym się w Tychach można liczyć na bogactwo i różnorodność usług, pełni on wiele funkcji handlowych. Nie trzeba jeździć po całym mieście, aby być w stanie załatwić wiele spraw, łącznie ze zrobieniem zakupów. Koniec z denerwowaniem się, stojąc w korku w zatłoczonym centrum miasta tylko po to, aby dostać się z puntu A do B, następnie C i tak dalej. W MERCADO Park znajdzie się wiele produktów z różnych kategorii i rozmaite usługi. Wystarczy zaparkować auto przy obiekcie i można przystąpić do załatwiania swoich spraw. Klienci bardzo cenią sobie międzynarodową i dynamicznie rozwijającą się sieć sklepów Action, która ma w ofercie wielorakie produkty codziennego użytku w atrakcyjnych cenach.

Sieć sklepów Action oferuje bogactwo i różnorodność asortymentu. Można przebierać w produktach z aż czternastu kategorii. Do wyboru są wielorakie artykuły dekoracyjne, papiernicze, hobbystyczne, gospodarstwa domowego, zoologiczne. Nie brakuje produktów dla majsterkowiczów, do wykorzystania w ogrodzie i plenerze. W Action można kupić zabawki i szereg produktów z kategorii rozrywka i multimedia. Są też środki do prania i sprzątania, żywność i napoje, odzież i pościel, artykuły przeznaczone do higieny osobistej. Obecnie na asortyment sieci sklepów Action składa się aż sześć tysięcy produktów, co robi ogromne wrażenie. Co więcej, w każdym tygodniu pojawiają się nowe produkty. Aż 2/3 asortymentu nieustannie się zmienia, więc zawsze można liczyć na coś ciekawego. Warto wobec tego często zaglądać do sklepu i przeglądać najnowsze gazetki promocyjne, aby nie przegapić żadnej okazji. Sieć handlowa Action jest proekologiczna, może pochwalić się produktami wytwarzanymi z materiałów pochodzących ze zrównoważonych źródeł. Plastikowe opakowania zostały ograniczone do minimum, marka stawia na dbałość o środowisko naturalne.