Segregatory na zamówienie. Co wybrać dla firmy?

Chociaż w sklepach można znaleźć szeroką gamę gotowych segregatorów, to jednak wiele firm decyduje się na zamówienie ich bezpośrednio u producenta. Wtedy segregator może zostać spersonalizowany, aby uzyskać indywidualny wymiar. Jaki rodzaj segregatorów wybrać dla firmy?

Segregator jest rodzajem produktu papierniczego, którego zadaniem jest przechowywanie dokumentów z wykonanymi otworami lub też dokumentów umieszczonych w specjalnych koszulkach. Segregatory są stosowane powszechnie – najczęściej spotykane są one w firmach, gdzie służą do przechowywania dokumentacji, ale również mogą być one używane jako segregatory reklamowe.

Segregatory ze sklepu – najlepsze na dokumenty

Gdy firma potrzebuje segregatorów do przechowywania faktur, rachunków oraz innych dokumentów, wtedy najlepszym wyborem będą najtańsze segregatory. Można obecnie zakupić je w wielu sklepach papierniczych – także online.

Takie segregatory producent oferuje w wielu wariantach. Najczęściej kupowane są segregatory dopasowane do dokumentów w rozmiarze A4, dlatego nadają się one do łatwego przechowywania różnorodnej dokumentacji firmowej.

Segregatory firmowe mogą być wyposażone również w dźwignie dla łatwego wyjmowania i wkładania dokumentów. Na ich grzbietach umieszczane są kieszonki – można umieścić w nich karteczkę z oznaczeniem zawartości.

Segregatory reklamowe – sprawdzone dla klientów

Druga opcja to segregatory reklamowe. To rodzaj segregatorów firmowych, które poddawane są procesowi personalizacji. Oznacza to, że umieszczane są na nich nadruki zgodnie z życzeniem klienta, na przykład log firmy.

Takie segregatory producent może przygotować na indywidualne życzenie, aby nadać im efektowny wygląd, a dzięki temu mogą one również pełnić rolę marketingową. Reklamowe segregatory wykonuje się z różnych materiałów – tektury, także poddawanej lakierowaniu, ale również z tworzyw sztucznych. Obecnie modne są także segregatory ekologiczne – wykonane z niebielonego papieru.

W segregatorach reklamowych można przechowywać różnego rodzaju materiały, na przykład mogą one posłużyć do umieszczenia w nich materiałów szkoleniowych, instrukcji obsługi, projektów, katalogów informacyjnych, przewodników marki.

Reklamowe segregatory mogą uzyskać także niebanalny wygląd, na przykład mogą być one umieszczone w dekoracyjnych opakowaniach, mogą być wyposażone w rączkę do łatwego przenoszenia.

Takie segregatory najlepiej zamawiać bezpośrednio u producentów – w firmach posiadających duże doświadczenie i oferujących szeroką gamę usług, w tym projektowanie graficzne na segregatory.